BAŞAK BURCU SÖNMEZ
4.SINIF MATEMATİK (İLKOKUL)
21 Aralık Perşembe
19:30
ZÜMER NUR YALÇINKAYA
2.SINIF TÜRKÇE (İLKOKUL)

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
21 Aralık Perşembe
19:30
İLKEM ALTAŞ
4YAS5YAS1.SINIF2.SINIF Masal Saati

Dilek Ağacı


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
22 Aralık Cuma
20:00
VOLKAN ÖZKÖSEM
3.SINIF MATEMATİK (İLKOKUL)

Çarpım Tablosu Oluşturma
Çarpma İşlemi

  • M.3.1.4.2. Çarpım tablosunu oluşturur.
  • ,M.3.1.4.3. İki basamaklı bir doğal sayıyla en çok iki basamaklı bir doğal sayıyı, en çok üç basamaklı bir doğal sayıyla bir basamaklı bir doğal sayıyı çarpar.

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
25 Aralık Pazartesi
19:30
SERKAN DAĞ
4.SINIF TÜRKÇE (İLKOKUL)

Kısaltmalara Gelen Ekler
Hikaye Edici Metin Yazma

  • Kısaltmaları ve kısaltmalara gelen ekleri doğru yazar.
  • Hikâye edici metin yazar.
25 Aralık Pazartesi
19:30
AYSEL ŞEKER
2.SINIF MATEMATİK (İLKOKUL)

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
19:30
GÖKSELİN ERSOY
1.SINIF SINIF ÖĞRETMENLİĞİ SAATİ



  • "g" ve "ş" sesleri
  • Doğal sayılarla toplama işlemini gerektiren problemler

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
19:30
MİSLİNA AYKUT
3.SINIF TÜRKÇE (İLKOKUL)

YAZMA
Noktalama İşaretlerini Uygun Yerlerde Kullanma

  • T.3.4.7 Noktalama işaretlerini uygun yerlerde kullanır.
  • Yazımı karıştırılan sözcükler

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
27 Aralık Çarşamba
19:30
GİZEM GÖKÇE COŞKUN
1.SINIF2.SINIF PDR-REHBERLİK

Korkuyu Keşfediyorum. 


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
27 Aralık Çarşamba
19:30
EZGİ DAĞCI
4.SINIF MATEMATİK (İLKOKUL)
28 Aralık Perşembe
19:30
ZÜMER NUR YALÇINKAYA
2.SINIF TÜRKÇE (İLKOKUL)

Dinlediği/İzlediği Metni Anlatma
Yazma Çalışmaları

  • Dinleme metnindeki olayların gelişimi ve sonuçları ile ilgili tahminde bulunma.
  • Kısa yönergeler yazma/basit yemek tarifi vb. Nokta, virgül, soru işareti, konuşma çizgisi

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
28 Aralık Perşembe
19:30
ÖZLEM MUTLU
4YAS5YAS1.SINIF2.SINIF Masal Saati

Dünyanın En Küçük Hediyesi


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
29 Aralık Cuma
20:00
ARDA AKIN
11.SINIF COĞRAFYA

Yerleşmelerin Özellikleri
Ekonomik Faaliyetler ve Doğal Kaynaklar

2. Yazılıya Hazırlık: - Şehirlerin Etki Alanları ve Fonksiyonel Özellikleri- Türkiye’deki Şehirlerin Fonksiyonları ve Kırsal Yerleşme Modelleri - Doğal Beşeri Unsurların Üretim,Dağıtım ve Tüketim Süreçleri Üzerindeki Etkileri - Doğal Kaynaklar ve Ekonomi İlişkisi


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
21 Aralık Perşembe
19:30
IŞIL SAYDAM
6.SINIF TÜRKÇE (ORTAOKUL)

-Sözcükte Anlam -Deyim -İsim Çekim Ekleri -Metin Türleri -Söz Sanatları -Parçada Anlam -Cümlede Anlam


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
21 Aralık Perşembe
20:00
TUĞBA KOÇGAZİ CAN
7.SINIF SOSYAL BİLGİLER (ORTAOKUL)

2. Yazılıya Hazırlık: Birey ve Toplum, Kültür ve Miras (Son Konu Coğrafi Keşifler)


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
22 Aralık Cuma
19:00
Yalçın Sivri
10.SINIF Tarih

2. Yazılıya Hazırlık: - Türklerin Anadolu'ya Yerleşme Süreci, -Anadolu'ya Türk Göçleri ve Bu Göçlerin Sosyo Kültürel Etkileri - Anadolu'nun İlk Türk Siyasi Teşekülleri - Hilal ve Haç Mücadelesi (Haçlı Seferleri) - Moğul İstilası ve Anadolu - 1302 -1453 Yılları Arasındaki Siyasi Gelişmeler - Devletleşme Sürecinde Osmanlı- Bizans İlişkileri - Osmanlı Devleti'nin Rumelide'ki İskan ve İstimalet Politikası - Anadolu'da Türk Siyasi Birliğini Sağlama Çabaları

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
22 Aralık Cuma
20:00
ESRA DÜŞÜNCELİER İĞDE
6.SINIF Türkçe / Mersin, Gaziantep, Diyarbakır

Sözcük Türleri

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
22 Aralık Cuma
20:00
IŞIL SAYDAM
6.SINIF Türkçe / Ankara- Konya- Kocaeli- Antalya

Sözcükte Yapı

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
22 Aralık Cuma
20:00
DERYA KURT
5.SINIF MATEMATİK (ORTAOKUL)

DOĞAL SAYILAR
DOĞAL SAYILARLA İŞLEMLER
KESİRLER
KESİRLERLE İŞLEMLER

2. Yazılıya Hazırlık: Doğal Sayılar ve Doğal Sayılarla İşlemler, Kesirler ve Kesirlerle İşlemler


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
23 Aralık Cumartesi
19:00
TAHA DEMİRCİ
11.SINIF TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

2. Yazılıya Hazırlık: Fiil, Çekimli Fiil, Fiillerde Yapı ve Ek Fiil


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
23 Aralık Cumartesi
19:30
YELİZ KAPLAN
9.SINIF KİMYA

KİMYA BİLİMİ
ATOM VE PERİYODİK SİSTEM
KİMYASAL TÜRLER ARASI ETKİLEŞİMLER

2. Yazılıya Hazırlık: Kimya Bilimi, Atom ve Periyodik Sistem, Kimyasal Türler Arası Etkileşimler


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
23 Aralık Cumartesi
19:30
SİNEM BAYRAM
5.SINIF DİN KÜLTÜRÜ (ORTAOKUL)

2. Yazılıya Hazırlık: Allah İnancı, Ramazan ayı,Oruç ve önemi, oruç çeşitleri,oruçla ilgili kavramlar


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
24 Aralık Pazar
16:30
ESRA DÜŞÜNCELİER İĞDE
7.SINIF TÜRKÇE (ORTAOKUL)

Sözcükte Anlam -Söz Sanatları -Fiil -Parçada Anlam -Fiilde Yapı -Düşünceyi Geliştirme Yolları


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
24 Aralık Pazar
16:30
TAHA DEMİRCİ
10.SINIF TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

2. Yazılıya Hazırlık: Fiilimsi, Hikâye, Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
24 Aralık Pazar
16:30
GÖKÇE DİLAN BİÇER
7.SINIF MATEMATİK (ORTAOKUL)

TAM SAYILARLA İŞLEMLER
RASYONEL SAYILAR
RASYONEL SAYILARLA İŞLEMLER
CEBİRSEL İFADELER

2. Yazılıya Hazırlık: Tam Sayılarla İşlemler, Rasyonel Sayılar ve Rasyonel Sayılarla İşlemler, Cebirsel İfadeler


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
25 Aralık Pazartesi
19:00
IŞIL SAYDAM
5.SINIF Türkçe

-Sözcükte Anlam -Sözcükte Yapı -Parçada Anlam -Hikâye Unsurları -Cümlede Anlam -Grafik / Tablo Okuma

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
25 Aralık Pazartesi
19:00
SEZA PAPAK KAYA
9.SINIF Matematik

2. Yazılıya Hazırlık: Önermeler ve Bileşik Önermeler, Kümelerde Temel Kavramlar, Kümelerde İşlemler, Sayı Kümeleri, Bölünebilme Kuralları, Birinci Dereceden Denklemler ve Eşitsizlikler

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
25 Aralık Pazartesi
19:30
MELİKE SOYLU
5.SINIF Sosyal Bilgiler

2. Yazılıya Hazırlık: Birey ve Toplum, Kültür ve Miras

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
19:00
TAHA DEMİRCİ
9.SINIF TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

2. Yazılıya Hazırlık: Hikâye, Şiir Bilgisi, Söz Sanatları, Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
19:30
ÖZLEM KÖKER
11.SINIF KİMYA

MODERN ATOM TEORİSİ
Periyodik Özellikler
GAZLAR

2. Yazılıya Hazırlık Çalışmaları


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
19:30
MELİKE SOYLU
6.SINIF Sosyal Bilgiler

2. Yazılıya Hazırlık: Birey ve Toplum, Kültür ve Miras

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
20:00
RECEP BABUTCU
10.SINIF Biyoloji

2. Yazılıya Hazırlık: Eşeysiz Üreme, Mayoz, Eşeyli Üreme, Kalıtımla İlgili Kavramlar

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
26 Aralık Salı
20:00
DERYA GÜLERMAN
7.SINIF FEN BİLİMLERİ (ORTAOKUL)

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
27 Aralık Çarşamba
19:00
RECEP BABUTCU
9.SINIF Biyoloji

2. Yazılıya Hazırlık: Canlıların Ortak Özellikleri,Lipit Karbonhidrat, Protein, Vitamin, Su, ve Mineral

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
27 Aralık Çarşamba
19:30
DERYA GÜLERMAN
5.SINIF FEN BİLİMLERİ (ORTAOKUL)

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
28 Aralık Perşembe
19:00
RECEP BABUTCU
11.SINIF Biyoloji

2. Yazılıya Hazırlık: Sinir Sistemi,Duyu Organları, Endokrin Sistem, Destek Hareket Sistemi

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
28 Aralık Perşembe
19:30
DERYA GÜLERMAN
6.SINIF FEN BİLİMLERİ (ORTAOKUL)

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
29 Aralık Cuma
20:00
YELİZ KAPLAN
10.SINIF KİMYA

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
29 Aralık Cuma
20:00
BAHRAM HADAD BADR
7.SINIF İngilizce

2. Yazılıya Hazırlık: Unit 3: On the Road, Unit 4: Give İt a Go, Unit 5: In Good Health

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
03 Ocak Çarşamba
19:00
BEDRİYE KAYA
5.SINIF İNGİLİZCE

2. Yazılıya Hazırlık: Unit 3: Is Technology Good Or Bad ?, Unit 4: How Do We Entertain Ourselves?


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
04 Ocak Perşembe
19:00
ZEYNEP BÜŞRA TAŞCI
6.SINIF İNGİLİZCE

Natural forces
Show must go on!
Natural forces
Show must go on!

2. Yazılıya Hazırlık: Unit 3: How Can We Deal With Natural Disasters ?, Unit 4:What Makes Going To a Show So Exciting?


Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
04 Ocak Perşembe
20:00
Portal Yönetimi
MATEMATİK (ORTAOKUL)

Kayıt olduktan sonra ders dokümanına erişebilirsin!
15 Ocak Pazartesi
19:30